Media

Další akce

so 02.07. / Havlíčkův Brod
Pod Chlístovskou skalou
/ XV. Punk-HC fest, 1.7 - 2.7. kromě Našrot ještě Exploited (UK), Los Fastidios (ITA), Starts (GER), Human Dogfood (FRA), Mad Sin (GER), Just Wär, SPS, HNF, Konflikt, VT Marvin, Totální nasazení, Zeměžluč, Aggressive Tyrants, E!E a další 

Rock Report, 11/95 CORNERED ANIMAL

Předešlá výborná deska Brain Investigator před vícenež rokem a půl způsobila pořádný rozruch v rockovéKoruně české, o tomto albu mohu říct, že kvalitu Našrotjen potvrzuje. A pak že v míchání různých stylů nelzebýti nápaditými.Samá voda!

Do třetice všehodobrého i zlého je nová hudební tvář Našrot oprotipředchozímu albu ucelenější. Ne že by se z ní vytrácelapestrost, jen ubylo dravých HC pasáží a do popředívystoupilo množství melodických, středně rychlých linek,které jsou umně protkány pomalejšími funkovýmimezičlánky. Vyzdvihovat přednosti předáka Hraboše jenošením dříví do lesa, neboť jeho mírně přiškrcený azastřený projev spolu s bezchybným anglickým frázováním iintonací ho řadí mezi naše nejlépe anglicky zpívajícírockery. Cornered Animal - toť nefalšovaný a poctivýcrossover.

Hodnocení: 6 / 7

© 2022 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.