Media

Další akce

so 10.06. / Drozdov u Zábřehu na Moravě
Letní lesní areál
/ Crossoverový festival DrozdOff 2023, kromě Našrot vystoupí ještě  Jolly Joker & Plastic Beatles Of Universe (Praha), Genetic Mutation (Svitavy, hardcore-crossover), Greynbownes (Olomouc, stoner-rock, alternative rock), Fine Day For Death (Šumperk, metal-crossover) , The Mad Pause (Hradec Králové, crossover). 

Recenze v deníku Právo 5/2011, Radek Diestler: „Totálně Našrot“, DVD Našrot: „Live In Praha“, CD Našrot Unplugged (2011)

  Faktografická preciznost, to je hlavní pilíř publikace o skupině Našrot. Aby ne, vždyť autor Radek Diestler se spolupodílel na vzniku dokumentu Bigbít, tudíž umí s informacemi nejen zacházet, ale taktéž je spojit do smysluplného celku.

  Problém biografií hudebních skupin tkví v nepřehlednosti dění v jejich začátcích. Jinak tomu není ani zde. Kdo se nepohybuje v havlíčkobrodském undergroundu, odkud Našrot vzešli, bude poněkud tápat. Diestler to překonává „lehkostí pera“ – snaží se text oživit hříčkami se slovy. Což ostatně činí celou dobu.

   Nalézáme odkazy na film Pražská pětka, povídky Šimka a Grossmanna či seriál Třicet případů majora Zemana. Dobrá taktika, která ale stojí na čtenářově orientaci. Kromě toho je kniha i plná úsměvných historek, které psal sám život.

  Až sem je to vlastně obvyklá kniha o kapele. Na výjimečnosti jí přidává především kvalitně zpracovaná příloha, stejně jako přiložené CD a DVD. Mezi podobnými díly aspiruje tato publikace bezpochyby na to lepší.

© 2023 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.