Media

Další akce

so 10.06. / Drozdov u Zábřehu na Moravě
Letní lesní areál
/ Crossoverový festival DrozdOff 2023, kromě Našrot vystoupí ještě  Jolly Joker & Plastic Beatles Of Universe (Praha), Genetic Mutation (Svitavy, hardcore-crossover), Greynbownes (Olomouc, stoner-rock, alternative rock), Fine Day For Death (Šumperk, metal-crossover) , The Mad Pause (Hradec Králové, crossover). 

Recenze v Rock&Popu 7/2011, Radek Diestler: „Totálně Našrot“, DVD Našrot: „Live In Praha“, CD Našrot Unplugged (2011)

  Kapela Našrot existuje již více než 20 let. Není zrovna většinově známá širokým spotřebitelským masám, ale to by snad sama ani nechtěla. Pro ty, co ji znají a rádi si ji připomenou, i pro ty, co by se chtěli o ní něco dozvědět, je tu kniha mapující její dávnější i nedávnou historii.

  Nečekejte žádný suchopárný dějepisný exkurs. Příběh sepsaný s využitím dobových materiálů a především vzpomínek muzikantů a lidí okolo nich pojal autor Radek Diestler s vtipem, lehkostí, nadhledem, odkazy a citacemi z mimohudebních sfér a vše zasadil do kontextu havlíčkobrodského undergroundu, jehož součástí členové kapely v začátcích byli. Prostě zajímavý příběh ze zákulisí muzikantského světa nejen pro pamětníky.

  Nedílnou součástí knihy jsou i bonusy. DVD se záznamem povedeného výročního koncertu z prosince 2008 v pražském klubu Vagon a jako překvapení CD s devítkou songů kapely v unplugged verzích.

 

Hodnocení: 4 (z pěti možných)

© 2023 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.