Media

Další akce

pá 24.03. / Znojmo
Go Go Klub
/ Elektrický koncert Našrot + Namrous Conspirace + Aralyon + Genotype.

Hrabošovy poznámky k právě probíhajícím akcím ("14", duben 1998)

FILM:

Skoro jednou týdně si pouštím na VHSce film Monty Pythonů "Hledání svatého grálu", který je pro mě obrovskou studnicí svébytného humoru a já sám ho považuju za nejlepší veselohru, kterou jsem kdy viděl. Co se týče Monty Pythonů je tahle skupina recesistů tím nejlepším ventilem pro člověka strádajícího v týhle době a přesvědčuje ho o tom, že existují ještě šílenější věci, než svět ve kterým žijeme a to je už co říct. V kinech jsem v poslední době viděl Arakiho "Zkurvenou nudu", což je dost nátěrovej film.

DIVADLO:

Do divadla chodím pouze na Vrata a to ještě ne na představení, protože už ho znám, ale vždy na následnou chlastačku, která je pro mě daleko zábavnější.

GASTRO:

Nejčastěji bývám k zastižení ve svém oblíbeném duchovním centru Vinárně U sudu a to ze dvou důvodů: za prvý jsem línej jako prase a tohle mám padesát metrů od baráku a za druhý mě obohacuje ta postmoderní kulturní atmosféra, která tam panuje. I když obohacen, přesto chudnu, neboť množství vypitého vína převedeného na finance by mě možná zajistilo zakoupení podobné vinárny, kterou navštěvuji. Mým oblíbeným jídlem je vedle vína kuře na žampionech na čínský způsob, s kilogramem pepře navrch. I z toho možná vyplývá, že jednou z mých oblíbených kapel jsou Red Hot Chilli Peppers.

HUDBA:

V poslední době chodím hlavně na jazzový koncerty, i když největším zážitkem pro mě bylo vystoupení J.Page a R.Planta ve sportovní hale. Z nejbližších koncertů si rozhodně nenechám ujít koncert Jungle Funk, Prodigy a ze staromilství navštívím stadion Slávie, kde bude hrát ta stará rachotina Ozzy se stejně rachotícíma Black Sabbath.

© 2023 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.