Co se děje

Další akce

pá 19.08.
areál Na Střelnici
/ Trutnoff Brnoon Open Air Festival, kromě Našrot (kteří budou hrát v pátek 19.8. v čase 17:00 - 18:00),  vystoupí např. Reef (UK), Sisters Of Mercy (UK), The Subways (UK), The Dhol Foundation (UK), Julian Marley & The Uprising (JAM), Michal Prokop & Framus Five, Flamengo, Michal Ambrož & Hudba Praha, Vítkovo Kvarteto, Garage & Tony Ducháček, Jaroslav Hutka, Vítrholc, Dunaj, Petr Váša & Ty syčáci, Čankišou, Terne Čhave, Buty, Robert Křesťan & Druhá tráva, Povodí Ohře, Monkey Business, Aneta Langerová, Kurtizány z 25. Ave, Cocotte Minute, V.V.Ú.!, Mucha, Švihadlo, Turnová & Hradil, Záviš, BB Ivana Mládka, SBK, Čočka a další

Našrot znovu v Trutnově na Bojišti, a Pod parou! A hned nato s falconem v Pohledu u HB

pátek, 8. července 2022

 

 

 

Mnoho veselí zažili členové tělesa NAŠROT v areálu trutnovského Bojiště v rámci multižánrového festivalu Trutnov Open Air. Nyní se tam po letech budou vracet, ale už na zcela jiný festival – každoroční ušní výplach pomocí punku, hardcore a extrémního metalu zvaný „Pod parou“ se totiž nedávno nastěhoval právě do Trutnova na Bojiště.  A tam, v pátek 29. 7. 2022 odpoledne vystoupí i Našrot – jeho koncert bude probíhat přibližně v čase 14:40 – 15:35, přičemž onoho dne se na stage dále objeví kapely jako UK Subs (UK), Los Fastidios (ITA), Hannibal Lecter, Záviš, Davová psychóza (SK) či Los Locos (ESP) a mnoho dalších. Stavte se zapařit!

Hned druhý den, v sobotu 30. 7. 2022, Fanfáre NAŠROTáre Elektrikáre y Decibeláre se strašlivým rachotem vzlétnou na křídlech kovového sokola, aby po krátkém letu dosedli na fotbalové hřiště v nedaleké obci Pohled, kde zúčastní se hudební akce zvané Falcon Fest – těleso bude na programu poslední a mělo by začít hrát cca ve 23:00. Na festivalu dále vystoupí Civilní obrana (rock-pop, Čáslav), Red Nose (alternative rock, HB), Big S (ska-punk, Čáslav), Vojtaano (folk-rap, Praha, Litoměřice). I sem se stavte zapařit!  

 

© 2022 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.