Co se děje

Další akce

so 29.04. / Pardubice
Žlutý pes
/ Narozeninový mejdan - František Free 60. Kromě Našrot vystoupí ještě Prasečí farma, Špinavé spodní prádlo, Hally Belly, Stoker Band, Egzot, Goji, Čočka, Donrvetr, Nšo Či, Banda, Ježek v deci, Selektara Alesh, Lumír von Bejda atd.

Našrot v Praze na Jižáku

pátek, 1. října 2021

A co čeká soubor Fanfáre NAŠROTáre Elektrikáre y Decibeláre nyní? Z hlubokých a drsných (bohužel mnohdy již bývalých) hvozdů Vysočiny vypraví se do drsného pekla moderního (aspoň jak si to představovali bolševici) panelákového velkoměsta. Však to znáš – „My tu žijem na Jižáku / kluci, co spolu držej páku /Lojza, Venca, Jenda / a taky kápo Čenda / kterej už brzo přijde z lapáku / Jó, Jižák, Jižák, město snů / my žijem tu už spoustu dnů / beton je tady a beton je i tam / všechno je na beton, každej fandí nám!“

Ano, ano, soubor se po dvou letech, kdy to zatrhl čínskej vir, opět představí v Praze – stane se tak v pátek 15. 10. 2021 uprostřed betonové džungle v Klubu Jižák (Matúškova 831/1, Praha 4). Společně s Našrot zde vystoupí mladá a nadějná hard & heavy rocková kapela Laters. Povinná dávka decibelového rachotu tak bude zaručena, kvalitní music taktéž. Onoho pátku tedy nebude jiné volby, než dorazit do hudebního klubu Jižák. Těšíme se na vás!  

© 2023 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.