Co se děje

Další akce

so 10.06. / Drozdov u Zábřehu na Moravě
Letní lesní areál
/ Crossoverový festival DrozdOff 2023, kromě Našrot vystoupí ještě  Jolly Joker & Plastic Beatles Of Universe (Praha), Genetic Mutation (Svitavy, hardcore-crossover), Greynbownes (Olomouc, stoner-rock, alternative rock), Fine Day For Death (Šumperk, metal-crossover) , The Mad Pause (Hradec Králové, crossover). 

Našrot unplugged na tradičním vánočním koncertě v Havl. Brodě

úterý, 30. listopadu 2021

Soubor potulných komediantů Fanfáre NAŠROTáre Folkáre y Orientáre se po několika elektrických masakrech opět chopí akustických gitár a kontrabasu, saxafónu, violíny, kmenových bubínků, by předvedl klidnější podobu svého repertoiru. A to v den, v kterémž jest oslavováno dávné narození jisté slavné máničky, tedy v sobotu 25. 12. 2019. V onom dni, následujícím po tzv. Štědrém večeru, předvedou Našrotári v Havlíčkově Brodě, konkrétně v klubu Oko, svůj program unplugged v rámci tradičního vánočního koncertu. Včetně nových písní. Hostem pak bude jazz-rock-fusion-elektro parta BEAT ARCHITECTS, v které je angažován našrotí mistr basů Veselý Martha.

To je slušné. Ano, takhle narýsováno to samozřejmě vypadá skvěle, přesto se nad všemi podobnými akcemi vznáší Damoklův meč zášmiku. Zatím poslední informace je ta, že akce začíná už v 18:00, hrát se bude od 19:00, končit se má ve 22:00, a má být omezená kapacita. Vše se samozřejmě může změnit, ať už k lepšímu, nebo k horšímu. Ale nešť! Zatím vše platí, tedy doufejme, že akce nakonec proběhne. Přijďte se poveselit, když už toho vůkol k veselení mnoho není….

© 2023 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.