Co se děje

Další akce

so 02.07. / Havlíčkův Brod
Pod Chlístovskou skalou
/ XV. Punk-HC fest, 1.7 - 2.7. kromě Našrot ještě Exploited (UK), Los Fastidios (ITA), Starts (GER), Human Dogfood (FRA), Mad Sin (GER), Just Wär, SPS, HNF, Konflikt, VT Marvin, Totální nasazení, Zeměžluč, Aggressive Tyrants, E!E a další 

Našrot na zámku v Polné

středa, 29. února 2012

Električtí vagabundi, vokální banditi, prostě póvl tuzemského rocku, čímž je myšlen všeobecně nechutný soubor NAŠROT, přepadnou v pátek dne 30.3.2012 klub Zámeckou rychtu v Polné u Jihlavy, by ho kompletně vyplenili.

Plenitba proběhne v klasickém středověkém duchu, jen s tím rozdílem, že toho večera se budou plenit ušní bubínky, sklenice s nápoji (pivo, víno, kořavka), dobré mravy i hudební vkus. Přijďte bandity v jejich plenění povzbudit: k dostání bude příručka "Totálně našrot aneb jak vyplenit samotnou kapelu" v kompletu s DVD o plenění v pražském Vagóně plus CD se sofistikovaným názvem "Našrot - akustická plenitba", stejně jako potrhané košile "I am Našrot, therefore I am" (jsem našrot, tedy jsem) či starší CD "The Plundering-time" (čas plenitby). Maso, maso, maso, ohryzat až na kost!

© 2022 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.