140_nasrot_balbinka.jpg

Našrot unplugged v pražské Balbínově poetické hospůdce

neděle, 20. května 2012

Rachotivý soubor Našrot odloží v pátek 1.6. 2012 svoje elektrické zbraně, nahradí je akustickými, a zahraje takzvaně unplugged v Balbínově poetické hospůdce v Praze na Královských Vinohradech

Rachotivý soubor Našrot odloží v pátek 1.6. 2012 svoje elektrické zbraně, nahradí je akustickými, a zahraje takzvaně unplugged v Balbínově poetické hospůdce v Praze na Královských Vinohradech. Koncert, který je teprve druhým takto pojatým koncertem Našrotu v Praze, začíná ve 20:00 a bude na něm polito nápojem (neboli "pokřtěno", jak se u nás stále nepřesně uvádí) Hrabošovo samostatné dvojalbum "Songy z bědných časů". V prodeji pak bude obvyklý merch: samozřejmě zmíněné 2CD, dále pak Diestlerova kniha o souboru "Totálně Našrot" s vloženým DVD "Našrot In Praha" a CD "Našrot Unplugged", jakož i poslední CD-řadovka Našrotu "Rag(e)time",  a last but not least též tričko s příznačným sloganem "I am Našrot".

Hned druhý den v sobotu 2.6. 2012 Našrot oblékne se do zbroje napojené na elektrický proud a zabouří na festivalu Chvalečská noc ve Chvalči u Trutnova. Začátek koncertu souboru je ve 23:00 (hned po Plastic People).

© 2020 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.