Našrot unplugged v Libici nad Doubravou a elektricky na Pile

pondělí, 27. srpna 2012

Další, tentokrát unplugged koncert NAŠROT se koná v pátek 31.8. 2012 v  Libici nad Doubravou (na sever od Chotěboře) v Hostinci u Bambuchů. O den později, tedy v sobotu 1.9. 2012 odehraje NAŠROT elektrický koncert v Baštínově u Havl.Brodu, na festivalu "Rocková pila". 

Další, tentokrát unplugged koncert NAŠROT se koná v pátek 31.8. 2012 v  Libici nad Doubravou (na sever od Chotěboře) v Hostinci u Bambuchů. Dá se něco lehce folk-rocku, něco blues, a taky něco úplně jiného. Co, to zatím ještě nikdo přesně neví. Nicméně pokud bude žádán dajaký merch, k dispozici budou opět známé propriety: kniha "Totálně Našrot" včetně DVD "Live In Praha" a CD "Našrot unplugged", dále CD "Rag(e)time" a "Psychorama" a samozřejmě trička s hospodsky příznačným motivem "I am NAŠROT".

O den později, tedy v sobotu 1.9. 2012 odehraje NAŠROT již elektrický koncert. Velmi pravděpodobně svým soundem vyděsí obyvatelstvo předměstské Havlíčkobrodské obce Baštínov, kde se koná festival "Rocková pila". A k vylidnění  obce jistě přispějí i další soubory jako Fousatej hat, Gufero, Pekelníci a Kolchoz.

© 2020 Našrot | Administrace | Mapa stránek | RSS
design by c.